שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

077-8050405

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

קבלת צו הפטר בפשיטת רגל

לכל חייב אשר נמצא בהליכי פשיטת רגל ישנה, גם לחייבים שהוכרזו ביוזמת נושים, האפשרות להגיש בקשת להפטר פשיטת רגל, כלומר, מחיקת החובות בתוך 24 שעות ללא קשר לגובה החוב. כך ניתן יהיה לפתוח בהליך מזורז שבסיומו יוכל החייב לזכות בהזדמנות נוספת להתנהל ללא חובות והגבלות

יש לזכור כי הסיכוי שיימחקו כל חובותיו של אדם הנושא בחוב, אשר פועל באופן עצמאי, ללא הדרכה או סיוע משפטי, הוא קלוש. הריביות החריגות בתביעות הללו ובהליכי ההוצאה לפועל גוררות לעיתים את החוב למצבים מהם לעיתים, יהיה קשה להתאושש.

הכונס הרשמי, פרופ' דוד האן, הנהיג לא מכבר רפורמה חדשה האומרת שמשך הזמן של הליך פשיטת רגל יהיה מוגבל, לזמן של 18חודשים. כמו כן, הזמן בו ישהה החייב בפשיטת רגל תוגבל לזמן של 4.5 שנים. בתוך תקופת ה- 18 חודשים, יהיה על חייב להגיש דוחות חודשים מסודרים ובו יפורטו גובה הכנסותיו והוצאותיו וכו'.

בנוסף, במהלך ה- 18 חודשים על החייב יהיה להראות ולהוכיח כי החוב הצטבר בתום לב. על אף שגם חייב שיצר את החובות שלא בתום לב, יוכל לקבל הקלה ומחיקת חובות באמצעות התנהלות נכונה בהליך פשיטת הרגל, כמובן, תוך ייעוץ משפטי מתאים. לחקירה בהוצאה לפועל אין ללכת לבד ללא ייצוג משפטי, ואנחנו במשרד, מנוסים ויכולים לסייע לך לעבור את התקופה הזאת במהירות האפשרית.

בזכות סעיף מיוחד אשר התווסף לא מזמן לתיקון לחוק ההוצל"פ, החייב יכול לקבל ביטול כל ההגבלות והעיקולים בזמן של עד 24 שעות!
ההליך בפועל בהתאם לרפורמה: ההליך הוא מהיר ויעיל ואין זה משנה כמה כסף יש לחובת החייב. באמצעות ההליך ניתן למחוק כמעט כל חוב בתקופה נקובה של 18 חודשים.

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

נגישות

תקועים עם חובות או עומדים לפני פשיטת רגל?
לקבלת ייעוץ משפטי הירשמו עכשיו: