שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

077-8050405

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

עורך דין לענייני פשיטת רגל

עורך דין לענייני פשיטת רגל

ישנם קריטריונים ברורים בחוק אשר קובעים מצב של פשיטת רגל. המצב מתאר אדם המבקש שכל חובותיו יבוטלו, הליך זה מתבצע מול כונס נכסים רשמי בבית המשפט. והכוונה היא למעשה, לקבל הפטר, קרי: ביטול החובות. למעשה, ביטול החובות יכול להיעשות רק במצב של פשיטת רגל.

משרדינו מלווה את האדם החייב, בכל התהליך של פשיטת רגל, החל מהכנת הבקשה לצו הכונס, מתן צו לכונס נכסים, עצירת התהליכים שנעשו נגדו בתיקי הוצאה לפועל, זירוז ההליכים לקבלת הפטר, השבת רשיון הנהיגה, ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ במהלך ההליך ועד למתן צו הפטר וההכרזה שהוא פושט רגל.

הליך זה אינו פשוט וקל. כאשר ניתן צו הכינוס, עוברים הנכסים של החייב לפיקוח כונס הנכסים בבית המשפט, אשר מתוקף סמכותו יכול לתת לחייב הפטר בו ברגע שהוכרז כפושט רגל, או שהוא מחליט לדחות את הבקשה כאשר יש חשש שהבקשה הוגשה שלא בתום לב וכי הם מאמינים כי החייב מסוגל לפרוע את חובותיו.
בית המשפט לעיתים דוחה את מתן ההחלטה על מנת לתת לחייב אפשרות להתפשר או להגיע עם נושיו להסדר חובות.

מאחר ומדובר בדרך ארוכה ומורכבת, חשוב שעורכי הדין המטפלים בנושא פשיטת רגל, יהיו מנוסים, ומקצועיים, יכירו היטב את המצב, וזה בדיוק מה שמייחד את משרדינו

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

נגישות

תקועים עם חובות או עומדים לפני פשיטת רגל?
לקבלת ייעוץ משפטי הירשמו עכשיו: