שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

0723936594

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל

חוק ההוצל"פ התשכ"ז – מסדיר את נושא מנגנון אכיפת הגבייה בישראל. לצורך גביית חובות החוק מאפשר למעשה, נקיטת הליכים מבצעיים כנגד בעלי החוב.
כמו כן, החוק מעניק לבעל החוב כמה דרכים בהם יוכל הוא לפעול להסדרת החוב, או לחילופין לעכב /לבטל את ההליכים אשר ינקטו נגדו.

משרדנו מספק שירותיו הן לתובעי החוב והן לבעלי החוב. המציאות הקשה בארצנו מאלצת בעלי עסקים להתמודד עם מצבים בהם בעלי החוב חורגים מהסדרי תשלום שסוכמו מראש, או אף מתחמקים מתשלום, ו/או נותנים צ'קים ללא כיסוי וכן הלאה. בעלי עסקים וחברות בארץ סובלים ממציאות כלכלית קשה הן כאלה אשר מתמודדים עם בעיות של תזרים מזומנים ונזילות קשים והן כאלה שתובעים את החוב אשר מגיע להם מחברות ופרטיים. גם בעלי החוב אשר עומדים על סף פשיטת רגל, וגם תובעי החוב נותרים ללא ברירה. הם פונים לסמכות משפטית אשר מבינה, יודעת ומנוסה בכל נושא הסדרת חובות, נקיטת/ביטול/הקפאת הליכים אכיפתיים, וכן הלאה, שהרי נדרשת התמחות מיוחדת בנושא הוצאה לפועל.

מצד התובעים, כאשר נוקטים בהליכי הוצאה לפועל חשוב גם לפעול במהירות וגם לעשות זאת בצורה נכונה, והכוונה היא באמצעות עורך דין המתמחה בהוצאה לפועל מנוסה ומקצועי, אשר ידע לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותו לרבות: שטרי חוב, גבייה משפטית של המחאות, תשלומי מזונות אישה וילדים, תעודות משלוח, כינוס נכסים, פסקי דין ועוד.

ומהצד של הנתבעים, בעלי החוב, משרדנו מספק שירות מנוסה ומקצועי הכולל: עיכוב/הקפאת תהליכים, איחוד תיקים, ביטול צוי עיכוב יציאה מהארץ, הסדרים עם בנקים ושמיטת חובות,פשיטת רגל, ביטול הגבלות בבנק, ביטול עיקול משכורת, הפחתת צוי תשלומים חודשיים, ביטול עיקולים ועוד.

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

כפתור נגישות

משרד עורכי הדין אלגבי אגבלי מלכית המומחים בישראל למחיקת חובות השאירו פרטים עכשיו: