שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

077-8050405

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

סגירת חובות במסלול המהיר

כאשר חייב מגיע למצב בו הוא עשה כל שביכולתו לפרוע את חובותיו כלפי נושיו, ורק כאשר עשה את מירב המאמצים לשם כך, יוכל הוא להיעזר במספר מנגנונים על מנת למחוק חובות

חובות יכולים להיגרם ממספר גורמים, מעסקאות כושלות, מעסק שלא צלח למכור את שירותיו או את מרכולתו ועוד. כאשר עסק מתמוטט, פונים למעשה לגוף היחיד במדינת ישראל לו יש הרשאות לפעול בתוך סיטואציה רגישה ולא נעימה זאת – ההוצאה לפועל. בסמכות ההוצאה לפועל לעקל את הרכוש, להטיל צו עיכוב יציאה מהארץ, לעקל חשבונות בנק ועוד.

היה וחייב רוצה להגיע למצב של מחיקת חובותיו, עליו יהיה לפנות לעורך דין המטפל בתחום זה. עורך דין המתמחה במחיקת חובות, יוכל למן הרגע הראשון להבין את הנעשה, לפעול למול ההוצאה לפועל שכן, אנחנו מכירים את הנהלים וההליכים, והחשוב מכל, בשל מקצועיות ונסיונו של משרדינו, נוכל לסייע לך לעצור את ההתדרדרות שעלולה להגרם ולחוב לצבור ריביות וכו'.

בהליך של פשיטת רגל, מחיקת חובות תתן לחייב את צו ההפטר על חובותיו ומשם לצאת לדרך חדשה ולפתוח דף חלק. מדובר בהליך מורכב אשר מחייב את מי שמטפל בזה, להבין בנושא, להכיר את הנהלים. משרדינו בעל נסיון רב בתחום, ויחד עם הצוות המנוסה שלנו, נוכל לעזור לך להגיע למצב של מחיקת חובות

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

נגישות