שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

077-8050405

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

סגירת חובות בהוצאה לפועל

מאז ומעולם הושרשה בציבור התחושה שחובות בהוצאה לפועל תצמיד נכונים, ותמיד שרירים: הם צודקים, אנחנו טועים, אנחנו נשלם. בפועל זה לא נכון, וכיום ניתן למצוא לא מעט מקרים בהם רשות ההוצאה לפועל גבתה ריביות מופרכות ודרשה דרישות מוגזמות מדי מן החייבים. כיצד תדעו אם אתם בסטטיסטיקה? פנו מידית לעורך דין סגירת חובות בהוצאה לפועל.

מי הוא עורך דין סגירת חובות בהוצאה לפועל?
מדובר בעורך דין מומחה בסגירת חובות. זהו עורך דין שמכיר על בורים את הנהלים והתקנות של ההוצאה לפועל, ויודע מה מותר ומה אסור להם לגבות, מתי מותר ומתי אסור עקל רכוש, ומתי מותר ומתי אסור לחלט רכוש ולמכור אותו במכירה פומבית. עורך דין מומחה להוצאה לפועל כמובן לא ייתן לרשויות ההוצאה לפועל להגיע למצב שמחלטים לכם את הרכוש, אך נדרשת גם אחריות מצדכם, מה שאומר שאם נושה כלשהו (וזה לא חשוב אם מדובר בעירייה, בבעל הדירה או בעסק פרטי כזה או אחר) פתח לכם תיק בהוצאה לפועל, וקיבלתם את המכתב או הטלפון הראשון מרשות גבייה זו, צרו קשר במידי עם עורך דין סגירת חובות בהוצאה לפועל.


בהוצאה לפועל מוטב להקדים את המאוחר, ולהנחית את צדקת דרככם
ככל שתעשו את זה יותר מוקדם, כך גדולים הסיכויים של הנושים שלכם ושל ההוצאה לפועל להפסיד את הכסף שהם טוענים שמגיע להם. לעומת זאת, ככל שתתמהמהו – תשיגו פחות הכרה מהרשויות ויגבר הסיכוי שבית המשפט יפסוק לטובתן. לכן, אנו ממליצים שאם פעם ראשונה קיבלתם מכתב או טלפון מההוצאה לפועל, תלוו את זה עם עורך דין. קיים סיכוי לא קטן שהגבייה הרבה והדרישות הגבוהות שיידרשו מכם בכלל לא נכונים על פי לשון החוק. תנו לעורך דין להוכיח זאת ולהוציא אתכם מהחוב.

פעמים רבות – ההוצאה לפועל פועלת באופן בלתי מדוד מה שגורר פעולה לא חוקית מצדה

זה לא קורה תמיד, אבל טעות של פקיד אחד יכולה להציל אתכם מהחוב כולו. לדוגמה: אם שילמתם חלק מהחוב ונטען שם שלא שילמתם ו- "הגדילו" לכם את יתרת החוב. במקרה זה ניתן לא רק להתגונן בכתב הגנה, אלא לתבוע את ההוצאה לפועל על דיבה ולהפוך אותם לצד החייב.

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

נגישות

תקועים עם חובות או עומדים לפני פשיטת רגל?
לקבלת ייעוץ משפטי הירשמו עכשיו: