שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

077-8050405

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

מחיקת חובות קיבוצים

הידעתם כי משרדנו היה שותף למחיקת חובות הקיבוצים? אנו הושענו את הישות שבעבר הייתה החזקה בישראל, וכיום נותרה עלומה ובודדה. במצבה הרעוע וחסר האהדה הציבורית – הבאנו את הקיבוצים למצב בו הם נקיים מבחינה משפטית ומחוקי חובות! אנו מוצאים זאת הישג אדיר שכן הסטטיסטיקה מראה כי קיים קשר ישיר בין מידת אהדת הציבור את הנושה או בעל החוב לבין מידת הצלחתו בקבלת הכסף או במחיקת החוב אם מדובר בחייב. על פי רוב, ישות לא אהודה, אשר מרבית הציבור סולד ממנה לא הצליחה במהלכיה הכלכליים בהקשר לחובות: לא לגבות ולא להשתמט מהחובות. והנה, הקיבוצים שנחשבים ללא אהודים בעליל על ידי למעלה מ- 60% מהציבור בהתאם לתוצאות הבחירות והלך הרוח הציבורי, הצליחו להיפטר מכל חובותיהם משום שהם גם פעלו על פי חוק, וגם הסתמכו על עורך דין מהשורה הראשונה שאכן ידע לחלץ אותם גם כאשר מצבם התודעתי חברתי אינו טוב.

עורך דין שהצליח למחוק חובות לקיבוצים יצליח למחוק חובות עבורך!

הקיבוץ, שהיה פעם התפארת, ההוד וההדר של מדינת ישראל נעשה היום לנחות בכל קנה מידה: היזמים הצעירים עוזבים לעיר או לחו"ל, ומצבם של הקשישים שנותרו שם רחוק מלהיות המצב של הקשישים שגרים בערים, בעיקר בשל יכולת מוגבלת מאד של המזכירויות וראשי המשקים. יחד עם זאת, בשונה מעיירות הפיתוח המוחלשות, לקיבוצים חסר קונצנזוס לאומי בשל תמיכת הרוב המכריע שלהם בדעה החברתית-פוליטית בה מחזיק המיעוט במדינת ישראל. השילוב של דלות אמצעים ודלות חברתית הוא שילוב קלאסי של ניסיונות התעמרות מצד החברה, בעיקר בנושא גביית חובות. על אף שנעשו מאות ניסיונות כאלו כלפי קיבוצים בכל הארץ, הצליחו עורכי הדין שלנו לבלום אותם פעם אחר פעם הן מול הממשלה והן מול ההמון, ולהניע את השופטים ואת ההוצאה לפועל לטובת הקיבוצים.

גם אתה נקלעת לחובות? מוטב כי תפנה למרכז למחיקת חובות

אם נקלעת לחובות, יש מי שיסייע לך. אנו גיבשנו מתווים למחיקת חובות הקיבוצים אשר הצליחו בגדול! בו ותיהנה מאותו שירות בדיוק, ותפטור את עצמך בחובותייך ONCE AND FOR ALL. נכון, זה לא תמיד אפשרי, ויש לבחון את נסיבותיו של כל מקרה ומקרה, אך אנו מתחייבים לעשות את המקסימום האפשרי להביא למחיקה או הקהל בעומס החוב.

פנו אלינו למימוש מחיקת חובות הלכה למעשה!

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

נגישות

תקועים עם חובות או עומדים לפני פשיטת רגל?
לקבלת ייעוץ משפטי הירשמו עכשיו: