שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

077-8050405

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

מחיקת חובות לעירייה

העירייה היא ישות שאזרחים לעיתים נוטים להסתבך עמה בעיקר מטעמי גביית חשבונות מים וארנונה. על אף כי גביית המים נמסרת לתאגידים פרטיים ישנם עניינים מנהלתיים שעדיין בסמכותה של העירייה. כך, למשל, עירייה שסרחה בכך ששכחה לחייב צרכן על ביוב, והיא חייבה אותו רק על המים העליונים עלולה לסבך את האזרח שגר בתחומה בחוב של אלפי ולעתים עשרות אלפי שקלים. ישנם גם חובות ארנונה שלא שולמו בשל קוצר ידו של הלקוח, שיכולים לגדול לממדים לא קטנים בהמשך. בדיוק בשביל מקרים אלו אתם צריכים עו"ד למחיקת חובות שיושיע אתכם מעסק הביש ויחלץ אתכם מהחוב שהושת עליכם.

הצגת הראיות מול העירייה – נושא סבוך אך אפשרי לפתרון
בשונה מהצגת הראיות מול חברה פרטית בצורה מנומקת שיכולה להוביל לכך שהחוב יבוטל והחברה הפרטית תוכר כמי שהוציאה הוצאה מוכרת במס, כאשר מדובר בעירייה כגוף ציבורי זה קצת יותר מסובך לפעול בדרך הזו, ועל כן נדרשים טיעונים משפטיים חדים כתער על מנת להראות שהעירייה לא תפקדה כמו שצריך. למשל, חוב לגבי סעיף מסוים שאינו כשר משום שאינו דווח ללקוח, אשר קיבל לפתע בשורת איוב בדואר שהוא צריך לשלם זאת. לעתים, נתפסו בכל מיני תכניות שחושפות שחיתויות ואי סדרים בטלוויזיה פקידים שסרחו מאחורי גבם של המעסיקים שלהם בעירייה עצמה. למשל פקיד שרב עם השכן שלו יכול להמציא לו חוב מים ולטעון שהוא גונב אותם, ולשלוח לו אגרה סתמית של אלפי שקלים. במשרד עורכי הדין שלנו חשפנו לא פעם פקידים כאלה בייחוד בעיריות חזקות והבאנו לפיטורם המידי ולתשלומי פיצויי עוגמת נפש נרחבים לקורבן.


כיצד מומלץ לתפקד כאשר הושת עליכם חוב עירייה שנראה לא מוצדק?
יש לשמור את כל המסמכים, המכתבים והראיות המעידות על קיומו של החוב. לאחר מכן יש לגשת למשרד עוה"ד אלגבי אגבלי המתמחה בחשיפת חובות עירייה כוזבים וביטולם. המשרד, המשמש מרכז למחיקת חובות, נוהג כך בכל הארץ בין אם מדובר במועצה מקומית ובין אם מדובר בעירייה של עיר רבתי. באמצעות משרד פרסום דיגיטלי איכותי ויעיל הצלחנו להביא לביטול עשרות חובות ללקוחות אל מול עיריות עקשניות שסירבו לוותר לתושביהם.

פנו אלינו להסדרת מחיקת חובות לעירייה מכל סוג!

עבודה ללא דופי – ניסיון של שנים: פנו למרכז מחיקת חובות!

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

נגישות

תקועים עם חובות או עומדים לפני פשיטת רגל?
לקבלת ייעוץ משפטי הירשמו עכשיו: