שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

077-8050405

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

מחיקת חובות – להשיב את החיים לקדמותם

מחיקת חובות - להשיב את החיים לקדמותם

במציאות הכלכלית בישראל, ישנם לא מעט אנשים אשר מוצאים את עצמם בחובות. חלקם נמצאים חובות קטנים אשר ניתנים לפתרון מהיר, וחלקם עשויים למצוא את עצמם בחובות גדולים יותר אשר תופחים מדי יום. חובות גדולים יותר הנם החובות שאין לאדם שליטה עליהם, אלו חובות שגדלים למאות אלפי שקלים ולעתים אף יותר, ובעלי החוב לא מוצאים את הדרך לצאת מהם. ברמה האישית, בעלי חובות מרגישים חנוקים ומלאי טרדות, ובפועל, מופעלים נגדם צווי יציאה מהארץ, עיקולים לחשבון הבנק והנכסים, הגבלות אחזקה על רישיון הנהיגה, והחיים שהיו להם כבר אינם. עם זאת, עדיין ישנה דרך לצאת מהבוץ הטובעני של החובות, ולשקול הליך של מחיקת חובות.

הסדרים עם נושים במסגרת החוק

בספטמבר 2015 יצא חוק חדש המשנה את חוקי המשחק בכל הקשור לחובות – חוק מחיבת חובות. חוק זה מסייע לבעלי החובות למחוק חובות ולסגור את התיקים המנהליים בהוצאה לפועל באופן מהיר והגיוני. ליווי מקצועי של עורך דין מומחה למחיקת חובות מסייע לכם להבין את החוק, ולצאת ממערבולת החובות שנקלעתם אליה, ולהשיב את החיים שלכם לקדמותם.

חוק מחיקת החובות מתייחס לקביעת הסדרים ברורים מול הנושים. נושים תמיד ידרשו את כספם חזרה, למרות שידו של בעל החוב אינה משגת. במקרה זה יש צורך במו"מ מול הנושים על מנת להגיע לפשרה כלשהי. המשא ומתן מול הנושים יתבצע טוב יותר באמצעות עורך דין מחיקת חובות מומחה ודיני ההוצאה לפועל, ופשיטת רגל. מצדם של הנושים, המצב כדאי יותר – כך ניתן להגיע לפשרה ואף לקבל את הכספים מהר יותר, מאשר להגיע לערכאות משפטיות אשר יתארכו זמן רב

הסיוע המשפטי בהליך מחיקת החובות

תקופת החובות והתביעות של הוצאה לפועל היא אינה תקופה קלה. יש להסתייע ולהבין לגבי כל המשתמע מנושא מחיקת חובות, ולהבין שהשד אינו נורא כל כך. כאשר עורך דינו של החייב מסביר לו במדויק על ההליכים ומהותם, תוך כמה זמן הוא ייצא מחובותיו ויבטל את ההגבלות של החייב, כבר יוקל הרבה יותר לחייב.
אנו במרכז למחיקת חובות מסייעים לכם לצאת לחייכם החדשים במהירות ובקלות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ.

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

נגישות

תקועים עם חובות או עומדים לפני פשיטת רגל?
לקבלת ייעוץ משפטי הירשמו עכשיו: