שעות פעילות

ראשון - חמישי : 9:00 - 17:30

מגדל הכשרת היישוב

ז'בוטינסקי 9, בני ברק

077-8050405

24/7 מענה אנושי

מיקומך באתר:

בלוג המרכז להסדרת חובות

מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות

מחיקת חובות ישנים

מאז ומעולם היוו מחיקת חובות ישנים בעיה ללא מעט נושים. אצלנו תוכלו להסדיר את כל חובותיכם הישנים תוך פנייה לעורך דין למחיקתם. אנו נבחן את מהות היווצרות החוב שלכם ונחתור לסיומו המהיר. כאשר אתם פונים אלינו אתם זוכים לשירותים הבאים:

בירור החוב
אנו נברר כיצד החוב נוצר, מה גרם לו וכיצד הנושה גובה אותו: באלו אמצעים הוא השתמש והאם הם בכלל בחסות החוק. לאחר מכן נפעל לביטול החוב ויצירת מסלול למחיקתו. ייתכנו מצבים בהם החוק פועל לרעתכם ותצטרכו לשלם, אך גם אז נפעל להסדרת ההסדר המקל ביותר האפשרי.


הוכחת הצד שכנגד לשלילה
אנו נעשה כל מאמץ להביא לכך שהצד שכנגד הוא האשם במצב ולא אתם. זה לאר תמיד אפשרי ולא תמיד ננקוט בגישה זו, אך אם נראה שמדובר בבנק שלא דיווח בזמן על העובר ושב שלכם לאחר שהועבר אליו כסף במועד, או שהבנק קלט את הכסף ולא רשם זאת במסופיו – נוכל לפעול להרשעת הבנק שדורש מכם חוב. יתרה מכך, הבנק יחויב לשלם לכם פיצויים במקרים דנן.

הגעה מחיקת חובות גם במסלולים מוסדיים כמו עירייה וממשלה

מוסדות עירוניים וממשלתיים שדרשו מכם חוב יטופלו גם הם על ידנו. אנו הסדרנו לקיבוצים את החובות שנדרשו מהם ונעשה זאת גם עבורכם. המסלול לא יהיה מסובך, קל באופן יחסי וזאת משום שיש לנו ניסיון אדיר בתחום. אנו נביא כמעט כל נושה לכדי הסדר מחיקת חובות אתכם, ואם לא יצלח הדבר התשלום שתצטרכו לשאת בו יהיה משמעותית מופחת ממה שהוא דרש.

עבודה ללא דופי – ניסיון של שנים: פנו למרכז מחיקת חובות!

המרכז למחיקת חובות יעשה הכל כדי למחוק את חובך ולהביא את הנושים להסדרת החוב כחוב אבוד. בהסדר זה הם יזוכו על כך במס ואתם תיפטרו מהחובות שלכם. מובטח הסדר קל ופשוט לכל חייב גם במקרה שהדבר לא יצלח בידנו ותצטרכו לשלם את חובכם. סיכויי ההצלחה שלנו למחוק חובות, כפי שהוכיחה ההיסטוריה, גבוהים, אז אל תהססו לפנות אלינו!

פנו אלינו להסדרים מלאים להליך מחיקת חובות אבודים מפרטיים ומוסדיים כאחד. עבודה מהירה, הגעה לתוצאה רצויה!

עוד נושאים שאולי יעניינו אותך:

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי 2019

החוק החדש מעביר את האחריות לרשות האכיפה והגבייה (הוצאה לפועל לשעבר) על חייבים יחידים שחובותיהם נמוכים מ-150 אלף שקל , ואילו חייבים שחובותיהם עולים מ- 150 אלף שקל יהיו באחריות האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים הרשמי, שמעכשיו ייקרא "הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

קרא עוד »
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם

מלאו את הפרטים בטופס המצורף

מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק:

שירותי המשרד:

נגישות

תקועים עם חובות או עומדים לפני פשיטת רגל?
לקבלת ייעוץ משפטי הירשמו עכשיו: