עורך הדין חן אגבלי

מומחה למחיקת חובות

משרד עורכי הדין אלגבי אגבלי
המומחים בישראל למחיקת חובות
המרכז להסדרת חובות
מומחים במציאת פתרונות לבעלי חובות
Previous
Next
בעלים של משרד עורכי דין עצמאי אשר הוקם בשנת 2001, ראש מחלקת ליטיגציה במחלקה למחיקת חובות, בעל תואר ראשון במשפטים בפקולטה למשפטים מנצ'סטר-אונו משנת 2001 ותואר שני במשפט מסחרי בפקולטה למשפטי אוניברסיטת ת"א-ברקלי משנת 2009 כמו כן מוסמך כנוטריון, מגשר ומרצה בקריה האקדמית אונו מזה 13 שנים, בין הייתר משמש כיועץ המשפטי של שלל חברות מסחריות במשק הישראל.

פעילות המשרד

משרדינו הינו בעל וותק וניסיון שנצבר בשנים רבות של עשייה ופעילות.

אנחנו מייצגים לקוחות מתחילת ההליך של פשיטת רגל והוצאה לפועל ועד לקבלת ההפטר ומחיקת כל החובות, אנחנו פועלים בכל רחבי הארץ ומתנהלים מול כל הממונים המיוחדים ומול בתי המשפט המחוזיים הפזורים בארץ.

במשרדינו עובדים עורכי דין מהמובילים והטובים בארץ, מקצועית ולא פחות מכך, שירותית. טובת הלקוח עומדת לנגד עינינו ונעשה כל שבאפשרותנו לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר, תוך השגת היעדים והמטרות איתם פנה למשרדינו מלכתחילה.

צפו בכתבה ששודרה בתוכנית אורלי וגיא בהשתתפות עורך דין חן אגבלי – המומחה למחיקת חובות

"אל תאמינו לפרסומות של עורכי הדין שמבטיחות לכם שהליך פשיטת הרגל הוא קצר ונוח – המציאות שונה לגמרי. בכדי להבין למה הם מתכוונים הגיע הזמן לנפץ את המיתוסים!"

חברת עורכי הדין אלגבי אגבלי ושות' המומחים בישראל למחיקת חובות

מה אומרים הלקוחות שלנו?

מ. בן 37, רמת גן.חובות: 250,000 ₪
Read More
" יש על מי לסמוך, בשיחה הראשונה עם חן, כבר הבנתי שיש לי על מי לסמוך. חן הסביר לי את המשמעות של פשיטת רגל ופרש בפני את האפשרויות העדיפות מבחינתי. כל התהליך עבר בצורה חלקה ומהירה."
ע. בן 42, יבנהחובות: 150,000 ₪
Read More
"כשהגעתי לחן, הייתי שקוע בחובות מעל 150,000 ש"ח. חן, הסביר לי שהשד לא נורא כל כך ובנה לי תוכנית פשרה, שהפכה את החוב שלי לסכום שיכולתי להתמודד איתו. חזרתי לישון בשקט."
ל.בן 33, רמת גן.חובות: 270,000 ₪
Read More
שירות מצוין, ממש מעל ומעבר! עורכי הדין בחברה המעולה הזאת מספקים ליווי לכל אורך הדרך בנחישות רבה ובעלי בקיאות גבוהה מאוד בחוק. תודה רבה לכם מקרב לב!!!!!
מ. בן 42, תל אביבחובות: 470,000 ₪
Read More
אני רוצה לשתף את תחושותי - מדובר באדם מקצועי, יסודי, שירותי והכי חשוב משיג תוצאות. מניסיוני האישי ללא ספק שכל מי שפונה למשרדו של חן אגבלי מקבל 300% ! כל הכבוד המשיכו כך!
ש. בן 42, נתניהחובות: 760,000 ₪
Read More
אני קיבלתי שירות מצוין,אדיב ומקצועי מהמשרד של חן אגבלי. איך שפניתי עם הבעיה אליהם , העניין טופל בצורה עניינית ,מסורה ומסודרת תודה להם- אני מרוצה מאוד מומלץ ביותר!
Previous
Next

לייעוץ משפטי, השאירו פרטים ונחזור אליכם:

שתפו עם חברים:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
נגישות

תקועים עם חובות או עומדים לפני פשיטת רגל?
לקבלת ייעוץ משפטי הירשמו עכשיו: