077-9969530

קבלת צו הפטר בפשיטת רגל

צו הפטר בפשיטת רגל

לכל חייב אשר נמצא בהליכי פשיטת רגל ישנה, גם לחייבים שהוכרזו ביוזמת נושים, האפשרות להגיש בקשת להפטר פשיטת רגל, כלומר, מחיקת החובות בתוך 24 שעות ללא קשר לגובה החוב. כך ניתן יהיה לפתוח בהליך מזורז שבסיומו יוכל החייב לזכות בהזדמנות נוספת להתנהל ללא חובות והגבלות.

יש לזכור כי הסיכוי שיימחקו כל חובותיו של אדם הנושא בחוב, אשר פועל באופן עצמאי, ללא הדרכה או סיוע משפטי, הוא קלוש. הריביות החריגות בתביעות הללו ובהליכי ההוצאה לפועל גוררות לעיתים את החוב למצבים מהם לעיתים, יהיה קשה להתאושש.

הכונס הרשמי, פרופ' דוד האן, הנהיג לא מכבר רפורמה חדשה האומרת שמשך הזמן של הליך פשיטת רגל יהיה מוגבל, לזמן של 18חודשים. כמו כן, הזמן בו ישהה החייב בפשיטת רגל תוגבל לזמן של 4.5 שנים. בתוך תקופת ה- 18 חודשים, יהיה על חייב להגיש דוחות חודשים מסודרים ובו יפורטו גובה הכנסותיו
והוצאותיו וכו'.

בנוסף, במהלך ה- 18 חודשים על החייב יהיה להראות ולהוכיח כי החוב הצטבר בתום לב. על אף שגם חייב שיצר את החובות שלא בתום לב, יוכל לקבל הקלה ומחיקת חובות באמצעות התנהלות נכונה בהליך פשיטת הרגל, כמובן, תוך ייעוץ משפטי מתאים. לחקירה בהוצאה לפועל אין ללכת לבד ללא ייצוג משפטי, ואנחנו במשרד, מנוסים ויכולים לסייע לך לעבור את התקופה הזאת במהירות האפשרית.

בזכות סעיף מיוחד אשר התווסף לא מזמן לתיקון לחוק ההוצל"פ, החייב יכול לקבל ביטול כל ההגבלות והעיקולים בזמן של עד 24 שעות!
ההליך בפועל בהתאם לרפורמה: ההליך הוא מהיר ויעיל ואין זה משנה כמה כסף יש לחובת החייב. באמצעות ההליך ניתן למחוק כמעט כל חוב בתקופה נקובה של 18 חודשים.

 

 

077-9969530
המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530