077-9969530
 
צו איסור יציאה מהארץ

בדיקת צו איסור יציאה מהארץ

חשוב לדעת, כי במדינת ישראל, ישנה האפשרות, להטיל צו עיכוב יציאה מהארץ על אזרחים, כך שיחסום מהם את האפשרות לצאת מהגבולות, אם לתקופה קצובה, או אם לצמיתות. מדובר על מכשיר עקיפה דרקוני שפוגע בחירותו של המעוכב והיציאה בחופש התנועה. מדובר על קשיים לא רק לאלה המעוניינים לנפשו, כי אם לאנשים שעובדים עם ארצות שונות בחו"ל מה שיפגע קשות בפרנסתם. לפני כל יציאה, יש לבדוק בדיקת צו איסור יציאה מהארץ. יש לחייג למרכז מידע שניתן למצוא ברשת ואם אכן קיים צו זה, יש לפנות לעו"ד לבירור ולהתרתו באם זה אפשרי. ישנם שני מקרים למתן צו זה, אם בגלל חוב להוצל"פ , או בגלל מעשה פלילי.

על מנת למנוע הפסדים ועגמת נפש - בדקו אם קיים נגדם צו עיכוב יציאה

יש אנשים שאינם מודעים לכך כי יש נגדם צו עיכוב יציאה, הם רוכשים כרטיס וכשהם מגיעים למשטרת הגבולות, הם מקבלים עוגמת נפש והפתעה לא נעימה, הוצאות מיותרות, טרטור ועוד. בזמנו על מנת לבצע בדיקת צו איסור יציאה מהארץ, אדם היה אמור לפנות לכמה גורמים, אך לאחרונה, נפתח מוקד טלפוני חדש ברשות האוכלוסין וההגירה, אשר כפופה למשרד הפנים בישראל, אשר דרכו בודקים אם קיים צו עיכוב נגדו. ראשית לאחר שבדקתם כי אכן קיים צו עיכוב יציאה, בררו על מה הצו, אם בעקבות תיק הוצל"פ], שהוא מצריך טיפול אחר או בגלל תיק פלילי אשר מחייב התייחסות שונה לחלוטין.

כיצד מבטלים צו עיכוב יציאה מהארץ בשל חובות הוצל"פ?

במידה וצו עיכוב היציאה הוצא נגדכם בשל חובות בהוצל"פ, נסו להגיע לפשרה ע הנושים ואפילו לשלם מעט יותר, כך שיבוטל ההליך. קשה לצאת מהארץ אם חובות, מה שמצריך ערבות של אדם  על החייב, שמשתכר מעל סכום מסוים שבית המשפט ייקבע, כאשר הצליח החייב להשיג ערבות, הוא יצטרך להתייצב בלשכת ההוצל"פ על מנת לדווח על חזרתו לארץ. בכל מקרה, מומלץ היום לכל אחד, לבצע בדיקת צו איסור יציאה מהארץ, על מנת לוודא כי אכן יכול לצאת מהארץ, ללא הפתעות בלתי נעימות ועוגמת נפש מיותרת, היות והחוקים בישראל נוקשים ועל כל חוב כמעט, ניתן להוציא צו זה ע"י הנושים עצמם.

 
 

 

 

המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530