077-9969530

עורך דין הוצאה לפועל

עורכי דין הוצאה לפועל

חוק ההוצל"פ התשכ"ז - מסדיר את נושא מנגנון אכיפת הגבייה בישראל. לצורך גביית חובות החוק מאפשר למעשה, נקיטת הליכים מבצעיים כנגד בעלי החוב.
כמו כן, החוק מעניק לבעל החוב כמה דרכים בהם יוכל הוא לפעול להסדרת החוב, או לחילופין לעכב /לבטל את ההליכים אשר ינקטו נגדו .

משרדנו מספק שירותיו הן לתובעי החוב והן לבעלי החוב. המציאות הקשה בארצנו מאלצת בעלי עסקים להתמודד עם מצבים בהם בעלי החוב חורגים מהסדרי תשלום שסוכמו מראש, או אף מתחמקים מתשלום, ו/או נותנים צ'קים ללא כיסוי וכן הלאה. בעלי עסקים וחברות בארץ סובלים ממציאות כלכלית קשה הן כאלה אשר מתמודדים עם בעיות של תזרים מזומנים ונזילות קשים והן כאלה שתובעים את החוב אשר מגיע להם מחברות ופרטיים. גם בעלי החוב אשר עומדים על סף פשיטת רגל, וגם תובעי החוב נותרים ללא ברירה. הם פונים לסמכות משפטית אשר מבינה, יודעת ומנוסה בכל נושא הסדרת חובות, נקיטת/ביטול/הקפאת הליכים אכיפתיים, וכן הלאה, שהרי נדרשת התמחות מיוחדת בנושא הוצאה לפועל.

מצד התובעים, כאשר נוקטים בהליכי הוצאה לפועל חשוב גם לפעול במהירות וגם לעשות זאת בצורה נכונה, והכוונה היא באמצעות עורך דין המתמחה בהוצאה לפועל מנוסה ומקצועי, אשר ידע לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותו לרבות: שטרי חוב, גבייה משפטית של המחאות, תשלומי מזונות אישה וילדים, תעודות משלוח, כינוס נכסים, פסקי דין ועוד.

ומהצד של הנתבעים, בעלי החוב, משרדנו מספק שירות מנוסה ומקצועי הכולל: עיכוב/הקפאת תהליכים, איחוד תיקים, ביטול צוי עיכוב יציאה מהארץ, הסדרים עם בנקים ושמיטת חובות,פשיטת רגל, ביטול הגבלות בבנק, ביטול עיקול משכורת, הפחתת צוי תשלומים חודשיים, ביטול עיקולים ועוד.

 

 

077-9969530
המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530