077-9969530
 
סגירת חובות הוצאה לפועל

סגירת חובות בהוצאה לפועל

מאז ומעולם הושרשה בציבור התחושה שחובות בהוצאה לפועל תצמיד נכונים, ותמיד שרירים: הם צודקים, אנחנו טועים, אנחנו נשלם. בפועל זה לא נכון, וכיום ניתן למצוא לא מעט מקרים בהם רשות ההוצאה לפועל גבתה ריביות מופרכות ודרשה דרישות מוגזמות מדי מן החייבים. כיצד תדעו אם אתם בסטטיסטיקה? פנו מידית לעורך דין סגירת חובות בהוצאה לפועל.

מי הוא עורך דין סגירת חובות בהוצאה לפועל?

מדובר בעורך דין מומחה בסגירת חובות. זהו עורך דין שמכיר על בורים את הנהלים והתקנות של ההוצאה לפועל, ויודע מה מותר ומה אסור להם לגבות, מתי מותר ומתי אסור עקל רכוש, ומתי מותר ומתי אסור לחלט רכוש ולמכור אותו במכירה פומבית. עורך דין מומחה להוצאה לפועל כמובן לא ייתן לרשויות ההוצאה לפועל להגיע למצב שמחלטים לכם את הרכוש, אך נדרשת גם אחריות מצדכם, מה שאומר שאם נושה כלשהו (וזה לא חשוב אם מדובר בעירייה, בבעל הדירה או בעסק פרטי כזה או אחר) פתח לכם תיק בהוצאה לפועל, וקיבלתם את המכתב או הטלפון הראשון מרשות גבייה זו, צרו קשר במידי עם עורך דין סגירת חובות בהוצאה לפועל.

בהוצאה לפועל מוטב להקדים את המאוחר, ולהנחית את צדקת דרככם

ככל שתעשו את זה יותר מוקדם, כך גדולים הסיכויים של הנושים שלכם ושל ההוצאה לפועל להפסיד את הכסף שהם טוענים שמגיע להם. לעומת זאת, ככל שתתמהמהו – תשיגו פחות הכרה מהרשויות ויגבר הסיכוי שבית המשפט יפסוק לטובתן. לכן, אנו ממליצים שאם פעם ראשונה קיבלתם מכתב או טלפון מההוצאה לפועל, תלוו את זה עם עורך דין. קיים סיכוי לא קטן שהגבייה הרבה והדרישות הגבוהות שיידרשו מכם בכלל לא נכונים על פי לשון החוק. תנו לעורך דין להוכיח זאת ולהוציא אתכם מהחוב.

פעמים רבות - ההוצאה לפועל פועלת באופן בלתי מדוד מה שגורר פעולה לא חוקית מצדה

זה לא קורה תמיד, אבל טעות של פקיד אחד יכולה להציל אתכם מהחוב כולו. לדוגמה: אם שילמתם חלק מהחוב ונטען שם שלא שילמתם ו- "הגדילו" לכם את יתרת החוב. במקרה זה ניתן לא רק להתגונן בכתב הגנה, אלא לתבוע את ההוצאה לפועל על דיבה ולהפוך אותם לצד החייב.

 
 

 

 

המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530