077-9969530

סגירת חובות במסלול המהיר 

מחיקת חובות בזמן קצר

כאשר חייב מגיע למצב בו הוא עשה כל שביכולתו לפרוע את חובותיו כלפי נושיו, ורק כאשר עשה את מירב המאמצים לשם כך, יוכל הוא להיעזר במספר מנגנונים על מנת למחוק חובות.

חובות יכולים להיגרם ממספר גורמים, מעסקאות כושלות, מעסק שלא צלח למכור את שירותיו או את מרכולתו ועוד. כאשר עסק מתמוטט, פונים למעשה לגוף היחיד במדינת ישראל לו יש הרשאות לפעול בתוך סיטואציה רגישה ולא נעימה זאת - ההוצאה לפועל. בסמכות ההוצאה לפועל לעקל את הרכוש, להטיל צו עיכוב יציאה מהארץ, לעקל חשבונות בנק ועוד.

היה וחייב רוצה להגיע למצב של מחיקת חובותיו, עליו יהיה לפנות לעורך דין המטפל בתחום זה. עורך דין המתמחה במחיקת חובות, יוכל למן הרגע הראשון להבין את הנעשה, לפעול למול ההוצאה לפועל שכן, אנחנו מכירים את הנהלים וההליכים, והחשוב מכל, בשל מקצועיות ונסיונו של משרדינו, נוכל לסייע לך לעצור את ההתדרדרות שעלולה להגרם ולחוב לצבור ריביות וכו'.

בהליך של פשיטת רגל, מחיקת חובות תתן לחייב את צו ההפטר על חובותיו ומשם לצאת לדרך חדשה ולפתוח דף חלק. מדובר בהליך מורכב אשר מחייב את מי שמטפל בזה, להבין בנושא, להכיר את הנהלים. משרדינו בעל נסיון רב בתחום, ויחד עם הצוות המנוסה שלנו, נוכל לעזור לך להגיע למצב של מחיקת חובות.

 

 

077-9969530
המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530