077-9969530
 
מחיקת חובות קיבוצים

מחיקת חובות הקיבוצים

הידעתם כי משרדנו היה שותף למחיקת חובות הקיבוצים? אנו הושענו את הישות שבעבר הייתה החזקה בישראל, וכיום נותרה עלומה ובודדה. במצבה הרעוע וחסר האהדה הציבורית – הבאנו את הקיבוצים למצב בו הם נקיים מבחינה משפטית ומחוקי חובות! אנו מוצאים זאת הישג אדיר שכן הסטטיסטיקה מראה כי קיים קשר ישיר בין מידת אהדת הציבור את הנושה או בעל החוב לבין מידת הצלחתו בקבלת הכסף או במחיקת החוב אם מדובר בחייב. על פי רוב, ישות לא אהודה, אשר מרבית הציבור סולד ממנה לא הצליחה במהלכיה הכלכליים בהקשר לחובות: לא לגבות ולא להשתמט מהחובות. והנה, הקיבוצים שנחשבים ללא אהודים בעליל על ידי למעלה מ- 60% מהציבור בהתאם לתוצאות הבחירות והלך הרוח הציבורי, הצליחו להיפטר מכל חובותיהם משום שהם גם פעלו על פי חוק, וגם הסתמכו על עורך דין מהשורה הראשונה שאכן ידע לחלץ אותם גם כאשר מצבם התודעתי חברתי אינו טוב.

עורך דין שהצליח למחוק חובות לקיבוצים יצליח למחוק חובות עבורך!

הקיבוץ, שהיה פעם התפארת, ההוד וההדר של מדינת ישראל נעשה היום לנחות בכל קנה מידה: היזמים הצעירים עוזבים לעיר או לחו"ל, ומצבם של הקשישים שנותרו שם רחוק מלהיות המצב של הקשישים שגרים בערים, בעיקר בשל יכולת מוגבלת מאד של המזכירויות וראשי המשקים. יחד עם זאת, בשונה מעיירות הפיתוח המוחלשות, לקיבוצים חסר קונצנזוס לאומי בשל תמיכת הרוב המכריע שלהם בדעה החברתית-פוליטית בה מחזיק המיעוט במדינת ישראל. השילוב של דלות אמצעים ודלות חברתית הוא שילוב קלאסי של ניסיונות התעמרות מצד החברה, בעיקר בנושא גביית חובות. על אף שנעשו מאות ניסיונות כאלו כלפי קיבוצים בכל הארץ, הצליחו עורכי הדין שלנו לבלום אותם פעם אחר פעם הן מול הממשלה והן מול ההמון, ולהניע את השופטים ואת ההוצאה לפועל לטובת הקיבוצים.

גם אתה נקלעת לחובות? מוטב כי תפנה למרכז למחיקת חובות

אם נקלעת לחובות, יש מי שיסייע לך. אנו גיבשנו מתווים למחיקת חובות הקיבוצים אשר הצליחו בגדול! בו ותיהנה מאותו שירות בדיוק, ותפטור את עצמך בחובותייך ONCE AND FOR ALL. נכון, זה לא תמיד אפשרי, ויש לבחון את נסיבותיו של כל מקרה ומקרה, אך אנו מתחייבים לעשות את המקסימום האפשרי להביא למחיקה או הקהל בעומס החוב.

פנו אלינו למימוש מחיקת חובות הלכה למעשה!

 
 
 

 

 

 

המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530