077-9969530
 
מחיקת חובות ישנים

מחיקת חובות ישנים

מאז ומעולם היוו מחיקת חובות ישנים בעיה ללא מעט נושים. אצלנו תוכלו להסדיר את כל חובותיכם הישנים תוך פנייה לעורך דין למחיקתם. אנו נבחן את מהות היווצרות החוב שלכם ונחתור לסיומו המהיר. כאשר אתם פונים אלינו אתם זוכים לשירותים הבאים:

בירור החוב

אנו נברר כיצד החוב נוצר, מה גרם לו וכיצד הנושה גובה אותו: באלו אמצעים הוא השתמש והאם הם בכלל בחסות החוק. לאחר מכן נפעל לביטול החוב ויצירת מסלול למחיקתו. ייתכנו מצבים בהם החוק פועל לרעתכם ותצטרכו לשלם, אך גם אז נפעל להסדרת ההסדר המקל ביותר האפשרי.

הוכחת הצד שכנגד לשלילה

אנו נעשה כל מאמץ להביא לכך שהצד שכנגד הוא האשם במצב ולא אתם. זה לאר תמיד אפשרי ולא תמיד ננקוט בגישה זו, אך אם נראה שמדובר בבנק שלא דיווח בזמן על העובר ושב שלכם לאחר שהועבר אליו כסף במועד, או שהבנק קלט את הכסף ולא רשם זאת במסופיו – נוכל לפעול להרשעת הבנק שדורש מכם חוב. יתרה מכך, הבנק יחויב לשלם לכם פיצויים במקרים דנן.

הגעה מחיקת חובות גם במסלולים מוסדיים כמו עירייה וממשלה

מוסדות עירוניים וממשלתיים שדרשו מכם חוב יטופלו גם הם על ידנו. אנו הסדרנו לקיבוצים את החובות שנדרשו מהם ונעשה זאת גם עבורכם. המסלול לא יהיה מסובך, קל באופן יחסי וזאת משום שיש לנו ניסיון אדיר בתחום. אנו נביא כמעט כל נושה לכדי הסדר מחיקת חובות אתכם, ואם לא יצלח הדבר התשלום שתצטרכו לשאת בו יהיה משמעותית מופחת ממה שהוא דרש.

עבודה ללא דופי - ניסיון של שנים: פנו למרכז מחיקת חובות!

המרכז למחיקת חובות יעשה הכל כדי למחוק את חובך ולהביא את הנושים להסדרת החוב כחוב אבוד. בהסדר זה הם יזוכו על כך במס ואתם תיפטרו מהחובות שלכם. מובטח הסדר קל ופשוט לכל חייב גם במקרה שהדבר לא יצלח בידנו ותצטרכו לשלם את חובכם. סיכויי ההצלחה שלנו למחוק חובות, כפי שהוכיחה ההיסטוריה, גבוהים, אז אל תהססו לפנות אלינו!

פנו אלינו להסדרים מלאים להליך מחיקת חובות אבודים מפרטיים ומוסדיים כאחד. עבודה מהירה, הגעה לתוצאה רצויה!

 
 

 

 

המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530