077-9969530
 
מחיקת חובות בהוצאה לפועל

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

על אף כי הוצאה לפועל נראית כמו מוסד שבלתי אפשרי לצאת ממנו כבעלי חוב לנושים כאלה ואחרים, הדבר בהחלט אפשרי אם תקפידו לקחת עורך דין מעולה שיוכל להוציא אתכם מכך. נכון, שכר טרחה שו ע"ד כזה אינו זול אך ראו בזה גמלה חד פעמית להשתחררות מחובותיכם. משרדי עו"ד בדרך כלל ייעזרו בדברי תחינה שיסייעו לרשויות "להבין" את החייב, מה שלרוב יסתיים רק בהחמרת החוב והחמרת יחס הרשויות כלפי החייב. אנחנו, לעומת זאת, ניעזר בלשון החוק כדי להראות שניתן אף ניתן להוציא חייבים ממעגל החוב.

תום לב

תום לב הנו סעיף מעט בעייתי אך בהחלט אפשרי לחילוץ החייב. על פי סעיף זה החייב לא ידע שיש לו חוב, או ידע אך חשב שימחלו לו בשל כך שאין לו באמת סכום כסף 4 או 5 ספרתי לתת לנושה שלו. על אף כי קשה מאד לשכנע באמצעות סעיף זה את מערכת המשפט ורשויות החוק, הצגת תזרים המזומנים של החייב, וראיות נוספות על דלותו או ראיות לפיהן החייב לא ידע שבכלל יש לו חוב – יכולה להוביל לזיכוי החייב. יצוין כי לעתים חוזי התשלום בין החייב לנושה עשויים להוביל מראש למצב כזה שבנקודת זמן זו הלקוח יהפוך לחייב-מסחרי. למשל, אם מדובר בחוב בנקאי עם לוח סילוקין בו בנקודת זמן מסוימת הריבית מאד נמוכה ובנקודה הבאה היא קופצת פתאום בעשרות אחוזים ומותירה חור בכיסו של החייב. מערכת המשפט נוהגת להתחשב בחייבים במקרים אלו, אשר מוכחים פעם אחר פעם על ידי עורכי דין למחיקת חובות באמצעות הצגת סעיפים מהחוזה, לוח הסילוקין ואישורי תשלום קודמים של החייב.

חובות אבודים

הסדר מעט יותר נפוץ, לפיו העורך דין מודה, בשמו של הלקוח, שאין לו כסף לשלם, בין אם מראש הלקוח לא ידע על החוב שצבר ריבית ענק, ובין אם הלקוח ידע אך ידו אינה משגת. במקרים אלו נוהג בית המשפט (אם כי לא תמיד, זה תלוי במקרה ובהצגתו על ידי עורכי הדין) להכריז על החוב הזה כאבוד, ולגרום לכך שהנושה יהפוך את זה מחוב להוצאה מוכרת במס. הדבר יוביל לכך שמס הכנסה יזכה את חשבונו של הנושה במס במקום שהחייב ישלם את חובו הטופח.

המרכז למחיקת חובות

המרכז למחיקת חובות הנו משרד עורכי דין המתמחה במחיקת חובות. אנו נדאג להסדר מלא לחובותייך, תוך מחיקתם והשבתך לפעילות מסחרית תקינה ללא עול החובות. אנו נבחן כל מקרה של חוב ונגבש חוות דעת משפטית שתוביל בסבירות גבוהה למחיקתו.

 
 
 

 

 

 

המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530