077-9969530
 
מחיקת חובות אבודים

מחיקת חובות אבודים

יצא לכם פעם להיקלע לחוב אבוד? אנו מקווים שלא תחוו זאת, אך גם אם כן – סייענו למאות בעלי חוב אבוד לצאת מכך, ובחלק ניכר מהמקרים אף להוכיח שהטוען לחוב התבסס על מהלכים לא חוקיים, או כאלו שלא עברו את מבחן בג"צ. המקרה המפורסם והידוע ביותר בישראל בנידון הוא מקרה "איקיוטק", בו טען היזם בחברה, בן אופק, שכל מי שאי פעם הצביע לתוכניות הריאליטי דה ווייס ואקס פקטור בטלפון הנייד צריך לשלם לו סכום שנע בין 500 ל- 20,000 דולרים. מקרה זה נחשב חריג מאד, משום על אף שזה מתוסרט כמו חוב אבוד, זה למעשה חוב פיקטיבי: לחברת איקיוטק אין סמכויות גביה בממשקי ההצבעה, אך בשביל לחשוף זאת עו"ד למחיקת חובות נכנסו לתמונה. בניגוד למקרה מפוקפק זה, ישנם עשרות מקרים חוקיים בהם הלקוח או האזרח אכן שכח כי קיים חוב, וכאשר זה הובא לידיעתו הוא גילה שהריבית כה טפחה עד כי אין לו איך לשלם זאת. ייתכנו מקרים בהם הלקוח יודע שיש לו חוב ועושה הכל כדי להתחמק ממנו פשוט כי אין לו כסף לתת.

במקרים רבים בהם ידו של החייב לא הייתה משגת הצלחנו להכריז על החוב כחוב אבוד

המשמעות: אתה, בתור חייב, לא תצטרך לשלם לספק שירות כלשהו ששכחת לשלם לו, או שהסכום אותו היית חייב אינו בהישג ידך. במקום זאת, מערכת המשפט תכריז על החוב הזה כחוב אבוד. הנושה, שעומד כעת בפני שוקת שבורה, יהפוך את התסריט הזה להוצאה כמו כל הוצאה אחרת, עליה הוא יזוכה במס הכנסה.

הסדר חובות אבודים - הסדר חברתי לכל הצדדים

עורך דין למחיקת חובות אבודים יוכל, בסבירות גבוהה, להפוך כל חוב שנשכח או שגדל לממדי ענק לחוב שיוכרז כאבוד, ועל כן יתקבל פטור לחייב ותשלום מס עבור הנושה כהוצאה מוכרת. בדרך זו משרדנו חילץ עשרות חייבים, והיד עוד נטויה!

המרכז למחיקת חובות

מרכז זה הנו משרד עו"ד המתמחה במחיקת חובות. המשרד יבחן את נסיבות היווצרות החוב, ויעשה כל שביכולתו כדי להסדירו כחוב אבוד, ומשם - למחוק אותו עבורך.

פנו אלינו למימוש מחיקת חובות אבודים!

 

 

 

 

המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530