077-9969530
 
מחיקת חובות בנקים

כל הטיפים למחיקת חובות בנקים

ישראלים רבים מגיעים למצבי בהם הם משלמים סכומים מדי חודש והחובות שלהם רק תופחים. לא אחת, מערבים הישראלים שנמצאים בחובות, עורכי דין שנחלצים לעזרתם, לאחר שהם מבינים כי משהו אינו כשורה, היות והם משלמים סכומים נכבדים ועדיין נמצאים באותו המצב. ישנה חשיבות גדולה לעורך דין, המטפל ומייעץ לגבי כל הטיפים לביצוע מחיקת חובות בנקים. ברוב המקרים, לא ניתן יהיה למחוק את החוב במלואו, אך בהרבה מקרים שבהם מתערבים עורכי דין, ניתן למזער את החוב ולמחוק חלק ניכר ממנו. התהליך של עורך הדין מול הבנקים, הוא אינו תהליך פשוט, אך אם הוא מבוצע בסיוע של עורך דין מקצועי, ניתן יהיה למחוק בין 90- 95% מסכום החוב.

הוכחת עמלות שנגבות שלא כדין ע"י הבנקים

ישנם בנקים רבים, הגובים עמלות שלא כדין מלקוחותיהם בגן חוב או הלוואה. במידה ועורך הדין, יוכיח כי אכן נגבו עמלות שלא כדין, ניתן יהיה תביעה כנגד הבנק. עורכי דין, המתמחים בחובות מול נושים, יוכלו באמצעות המסמכים שיוצגו להם, לחשב בדיוק מה נלקח שלא כדין. לקוחות רבים משלמים סכומים במשך שנים ולא יודעים כי החוב כבר שולם במלואו, זו הסיבה שבסופו של דבר, הם פונים לעורכי דין שיבדקו את החוב ומרכיביו. זו הסיבה שעורכי דין מומחים, יתנו לכם את כל הטיפים לביצוע מחיקת חובות בבנק. אמנם שירות זה עולה כסף, אך ישתלם בסופו של דבר, כשאר תגלו כי שילמתם הרבה מעבר למה שצריך היה לשלם עבור החוב.

באילו מקרים ניתן לבצע מחיקת חובות לבנקים?

מחיקת חובות מול הבנקים, תתבצע במקרים כגון כאשר אין נכסים ממושכנים לחייב ואי אפשר למצוא ערבים לחוב, החייב נקלע למשבר כלכלי ואין באפשרותו, לפרוע את החוב במלואו, מה שנקרא "חדל פירעון".  רכוש החייב לא עוקל ואין מדובר בחוב שנוצר בתקופה האחרונה, אם החייב לא שילם את חובו או חלק מהחוב, אלא אם כן, יוכל יהיה להגיע להסדר חדש מול הבנק. על מנת לדעת את כל הטיפים לביצוע מחיקת חובות בנקים, יש להגיע עם המסמכים המעידים על החוב, על תשלומיו לעורך הדין, כך שהלה יעבור על המסמכים ויוכל לתת לכם תשובה לגבי ההליכים שיש לבצע מול הבנקים באמצעותו.

 
 

 

 

המרכז למחיקת חובות
עורכי דין מחיקת חובות
אודות
צוות המשרד
בלוג
מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות כספיים
מחיקת חובות ביטוח לאומי
יצירת קשר
מפת אתר
 
התמחות שלנו
הוצאה לפועל
עיכוב יציאה מהארץ
עודכי דין פשיטת רגל
איחוד תיקים
הפטר בפשיטת רגל
מחיקת חובות
ביטול עיקולים
אזרחי/מסחרי
 
 
 
 
     
ניוזלטר
 
 
 
 
עורכי דין למחיקת חובות, שאול המלך 8, בית אמות המשפט, תל אביב. 077-9969530